Tente

Brandacı Ali olarak Denizli'de en iyi tente imalat ve montaj hizmetimiz ile her türlü tente model ve çeşitlerini sizler için özenle hazırlayarak montajlarını yapmaktayız.

Tente Çeşitleri;

KLASİK TENTE

İsteğe bağlı olarak elle açılır tentestor brandahasır branda olarak üretilen klasik tente modelimiz, hemen hemen bütün alışveriş mağazalarının, kafelerin, dükkanların önünde ve teraslarlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Klasik Tente modellerimiz, tente modelleri arasında müşterilerimiz tarafından Körüklü tenteev balkon tenteleri ve pencere brandaları arasında en çok tercih edilen tente modelidir.


MAFSALLI TENTE

İstenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman kapanabilen portatif tente modellerimizden olan mafsallı tente modelimiz, istenilen her alana rahatlıkla montajlanabilir. Kullanımı oldukça basit olmasından dolayı, tüm yaş gruplarınca rahatlıkla açılıp kapatılabilir.

Açılır kapanır tente modeli olarak da bilinen tente modeli, bir kol yardımı ile mafsalları hareket ettirerek rahatlıkla açılıp kapatılabilir. Bir çok alışveriş mağazasının önündeki ürünler, genellikle güneş görmesin diye mafsallı tenteler ile kapatılır.

Mafsallı tenteler sayesinde, istenilen bölgeler güneşten korunur. Mafsallı tente sistemi uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Genelde alışveriş merkezi önlerinde, teras balkonlarda, dükkan önlerinde ve pencere önlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Tentelerimizde kullandığımız tüm ürünler doğal korozyona karşı son derece dayanıklıdır.

Mafsallı tente sistemleri, bir kol ile ileri ve geri hareket ettirilerek yağmur ve güneş koruması istenen bölgeler ayarlanır.
Bu tente modelimiz, genellikle sabit ve raylı tenteler gibi gezdirerek ayarlanabilen sistemler dışında, gölge ve yağmurdan korunma alanları sabit, fakat mafsal fonksiyonu yardımı ile istenen noktaya gölge ve güneş koruması sağlanmak istenen mekanlar için idealdir..


KÖRÜKLÜ TENTE

Körüklü tenteler balkonlar genellikle pencerelerin üst kısımları ve işyerlerinin önünde kullanılmaktadır. Çalışma prensibi olarak bir yelpazenin çalışma prensibi gibi hareket ederek toplanıp açılmaktadır. Körüklü tenteler, yanlarının kapalı olması sayesinde, gelen güneş ışınlarını minimum seviyeye indirerek, güneşin etkilerini en az seviyeye düşürmektedir.

Geniş kullanım alanlarıyla birçok ihtiyacınıza cevap veren körüklü tente modelleri, kullanım alanlarında sunduğu kolaylık ve rahatlıkla konforlu bir yaşamın önemli bir parçası haline gelmiştir. Dayanıklı ve şık bir görüntü sunan malzemeleriyle üretimini yaptığımız körüklü tenteler, kalite ve dayanıklılık performansını fiyatlarıyla karşılaştırdığınızda da uygun fiyatlarla sunduğumuz ürünler arasında olduğunu görebilirsiniz.

Körüktü tenteler, istenilen renk ve kumaş seçenekleriyle üretilebilmekte ve görsel olarak hoş bir görüntü sağlamaktadır. Mekanik aksam olarak özel bir bakım gerektirmeyen ürünlerimiz, yıllarca size sorun çıkarmadan hizmet edecektir.

Körüklü Tente Özellikleri

Son derece işlevsel olan körüklü tente özellikleri bakımından da geniş kullanım seçenekleri sunarak, farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir. Açılır kapanır özel mekanizmasıyla ve manuel şekilde kullanılması nedeniyle, sorunsuz bir kullanım sunmaktadır.

Hiçbir zorlama yaşamadan basit bir hamleyle açıp kapatılabilir olması, ürettiğimiz körüklü tente özellikleri arasındadır.

Körüklü Tentelerin Kullanım Alanları

Tüm dış mekanları kapalı bir alana dönüştürerek, olumsuz mevsim şartlarında bu alanları rahat bir şekilde kullanım imkânına sahip olabilirsiniz. Yeni alanlar elde etmek için de oldukça ideal bir seçenek olan körüklü tenteler, açık alanlarda farklı kapalı alanlar elde etmek için rahatlıkla kullanabileceğiniz kalite ve özellikleri taşımaktadır.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları, ürünün farklı özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu etkenlerden en önemlisi, tente üretiminde kullanılan malzeme kalitesidir. Bunun dışında ürünün boyutu ve diğer tüm özellikleri de, fiyatların artıp azalmasında önemli birer etkendir.

Kaliteli malzemelerle üretim ve satışını yaptığımız körüklü tentelerin fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Körüklü Tente Tamiri

Körüklü tentelerin kumaşı eskidiğinde ya da yıprandığında, firmamız tarafından değişimi ve tamiri yapılmaktadır. Deşiğim ve tamirde, tente yerinden alınır, tamir edilir ve tekrar yerine montajlanır.


OTOMATİK TENTE

Otomatik tente sistemleri, manuel sistemlere ve kullanım amacına göre farklı bir alternatife sahip olacağınız ürünler arasındadır. Manuel sistemlerde tentenin açılıp kapanması doğal olarak elle yapılırken, otomatik tentelerde ise sistem tamamen otomatik bir şekilde kullanıma uygun olduğundan doğrudan kullanım rahatlığı sunmaktadır.


SABİT TENTE

Sabit tente kullanımı, hareket gerektirmeyen pasif alanlar için tercih edilen ürünler arasındadır. Birisi tamamen montaj ve kullanım şeklinde sabit olan bu ürünlerin, diğeri ise konum itibariyle sabit olup açılıp kapanabilir özelliklere sahiptir.

Yine diğer tente modelleri gibi geniş bir kullanım alanı sunan sabit tenteler, şıklık ve dekoratif bir görüntü elde etmek için dahi mükemmel seçenekler arasındadır. Kullanılacak yerin ambiyansına uygun seçilecek tenteler sayesinde, kullanılan alanın dekoruna da ayrı bir katkı sağlayabilirsiniz.

Alışveriş merkezleri, marketler, bakkallar gibi işyerlerinde devamlı güneş alan bölgelerine sabit tente ile gölgelendirme yapıyoruz.

Sabit Tente Özellikleri

Adından da anlaşılacağı gibi, kullanıldığı yerde sabit kalan ve açılıp kapanan modellerinin yanı sıra tamamen sabit olan modelleri de bulunan bir üründür. Çeşitli desen ve renklere göre üretilen tenteler, başta pencere ve kapı saçaklarına monte edilmekle birlikte, üretilen kumaş kalitesine göre leke tutmaz ve kolay temizlenebilir özelliklere de sahiptir.

Sabit Tentelerin Kullanım Alanları

Cafe, restoran, otel ve kurumsal bina girişleri, evler, mağaza girişleri ve camlı alanları, sinema ve tiyatro salonu girişleriyle bu gibi alanların pencerelerinde de kullanılmaktadır. Yani son derece geniş bir zeminde, bu ürünleri kullanmak mümkün olmaktadır.


YARASA TENTE

Yarasa tente çeşitleri, isimlerini fiziki görüntü ve yapılarından alan ve daha çok dekoratif korunma amaçlı kullanılan ürünlerdir. Kullanıldığı alanlara muhteşem bir şıklık katması, bu ürünlerin en önemli özellikleri arasındadır. Görüntü itibariyle yarasayı andırmaları sebebiyle, bu isimle anılırlar.

Yarasa Tentelerin Özellikleri

Daha çok aralarında boşluklarla kurulan ve dekoratif bir yapıya sahip ürünlerdir. Havanın yağış şartlarından oluşacak yükler hesaba katılarak üretilmeleri nedeniyle, tüm hava koşulları için dayanıklı yapıları vardır. modüler yapılarıyla klasik tente kullanım alanı ve özelliklerinden çok farklı ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Sabit montaj sonrasında yerlerinde uzun ömürlü kullanım sunmaları, yine bu tentelerin önemli özellikleri arasında yer almaktadır. metal içerikli aksamlarının tamamı paslanmaz ve dekoratif yapıya sahiptir.

Civatalar, gerdirme halatları, daldırma galvaniz ve yağış yüküne göre hesaplanan kaliteli brandalarla üretilmekte ve kullanılmaktadır.

Yarasa Tentelerin Kullanım Alanları

Dekoratif görüntüyle birlikte olumsuz hava şartlarından korunmak istenilen her yerde, rahatlıkla kullanılabilmektedir. Daha çok estetik görüntü elde etmek istenilen yerlerde tercih edilen bir üründür. Duvar gibi alanlardan bağımsız olarak kullanılabileceği gibi, duvara bağlı kalıp montaj edilerek de kullanılabilir. Sahil kenarındaki işletmelerde, çok yaygın olarak tercih edilen tente çeşitleri arasındadır.


DEKORATİF TENTE

 

Dekoratif Tente modelleri, şıklık ve zarafet sunan yapılarıyla farklı alanlarda dekoratif görüntü elde etmek ve olumsuz hava şartlarından korunmak amacıyla kullanılmaktadır. Kolay kullanılabilir yapısı ve alanlara kattığı şıklıkla, bir tenteden bekleyebileceğiniz en şık görüntüyü mekanlarınıza sunar.

İş yerlerinin daha dikkat çekici hale gelmesine yardımcı olması, müşteri potansiyelinizin atmasına önemli katkılar sunmaktadır. Her ne kadar dekoratif olarak anılsa da, amacına uygun olarak da üstün koruma sağlayarak hava şartlarının tüm olumsuz etkilerinden kullanıldığı alanı koruyacak yapıya sahiptir.

Dekoratif Tente Özellikleri

Özellikleri bakımından, basit bir kullanım sunmasıyla dikkat çeken dekoratif tentelerin, özellikle güneş ışınlarından kullanıldıkları alanı korumaları önemli faydalarından biridir. Korumanın yanında daha çok dekora yönelik tercih edilmesi de, dekoratif tentelerin en bilinen özelliği olmaktadır.

Dekoratif Tentelerin Kullanım Alanları

Dekoratif tenteler kullanım alanları açısından, oldukça yaygın bir alana sahiptir. Korunma sağlanması amacıyla kullanılmasının yanında dekoratif bir görüntü sunması sebebiyle, her türlü işletmede rahatlıkla kullanılabilir.

Kafeler, restoranlar, otel gibi işletme girişleri, mağazalar, dükkanlar ve benzeri işletmelerin hem giriş kısımlarında, hem de pencere kısımlarında bu ürünlerle hava şartlarından korunmaya yönelik şık bir görüntü elde edilmesi mümkün olmaktadır.


ÇİFT AÇILIR TENTE

Geniş kullanım alanı ile birçok ihtiyaca cevap veren çift açılır tente, malzeme ve işçilik kalitesi ile sizlere sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Açık alanları kısa sürede olumsuz hava koşullarına göre korunaklı hale getiren çift açılır tenteler, daha çok sigara içme yasağının bulunduğu yerlerde açık alan yaratmak ve insanların hava koşullarından engellenmesini sağlamak amacıyla tercih edilmektedir.

Bu tercih kafe ve restoran gibi yerler için geçerli olsa da, dükkan önleri, araçları korumak ve farklı birçok amaç için çift açılır tente tercih edilmektedir.

Çift Açılır Tente Özellikleri

İhtiyacınıza göre tekerlekli ya da sabit özelliklere uygun olarak üretilen çift açılır tenteler, pas tutmayan metal yapısı ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Sabit olan tenteler vidalama yöntemleri kullanılarak ihtiyaç duyulan alana tentenin sabitlenmesini sağlarken, tekerlekli olan tenteler ise farklı alanlara taşınma kolaylığı ile öne çıkan ürünlerdir.

Çift açılır tenteler, dış mekanlarda daha büyük alanlara daha fazla gölge isteyenler için uygundur. Mafsallı tenteden ayrılan özelliği sağa ve sola iki yönlü açılım gerçekleştirmesidir.

Gölgelendirilmek istenilen alan belirlendikten sonra sabit veya yürüyen aksamlı olarak montajı yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz açılır kapanır tente modelleri, tüm mekanlarınıza zerafet katmasının yanında, kullanılabilirliğini de artırmaktadır.

Gerek duyulması halinde aydınlatma için kolay kullanılabilir yapıya sahip olan bu ürünler, kumaş kalitesi ile de hava şartlarından olumsuz etkilenmeyerek uzun yıllar boyunca rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Çift Açılır Tentelerin Kullanım Alanları

Bina bahçelerinde kullanıldığı gibi, kafe ve restoran gibi işletmelerin açık alanlarında da tercih edilmektedir. Müşterinin olumsuz hava koşullarından korunarak açık alanda olunması için fayda sağlayan çift taraflı tente modelleri, ayrıca açık alanda bulunan araçların güneş ışınları ve diğer olumsuz hava koşullarından korunmasını sağlamaktadır.