Çadır

Denizli'de en iyi Çadır imalat ve montaj işlemlerini özenle yaparak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaktayız.

Denizli Çadır Çeşitleri;

ORGANİZASYON ÇADIRI

Kısa süreliğine fuarlar, şenlik ve etkinlik gibi organizasyonlar için kapalı alan sağlamakta kullanılan organizasyon çadırı, gerek dekoratif yapısı ve gerekse organizasyonlar için tam olarak elverişli olması nedeniyle tüm etkinliklerde ideal ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Düzenlenen organizasyonlarda insanların ve organizasyon kapsamında kullanılan ürünlerin olumsuz hava şartlarından en iyi şekilde korunmasını sağlayan organizasyon çadırları, firmaların geniş kapalı alan ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır.

Düzenlenen organizasyonun büyüklüğüne göre çeşitli ölçülerde imal edilen çadırlar, iskelet yapısının sağlamlığı ve dekoratif görüntüsüyle de yapılan organizasyonun önemli bir tamamlayıcısı olmaktadır.

Organizasyon Çadırı Kullanım Alanları

Farklı ve fonksiyonel özellikleri sebebiyle oldukça geniş kullanım alanına sahip olan organizasyon çadırları, büyük etkinliklerde açık alanların kapalı bir ortama dönüştürülmesi ve yapılan etkinliğin barınma konusunda genel ihtiyaçlarını karşılaması ile birçok alanda kullanılır.

Organizasyon çadırlarının genel kullanım alanları, şunlardır.

  • Kısa süreliğine sergi salonları ihtiyaçlarında,
  • Çeşitli amaçlarla düzenlenen fuarlar
  • Kurumsal şirket ya da özel etkinlikler
  • Geniş katılıma sahip olan konferans ve toplantılar,
  • Konser ve gösteriler

Gibi kısa süreliğine açık alanların kapatılarak düzenlenecek etkinliğe en iyi şekilde fayda sağlaması amacıyla çeşitli şekillerde kullanılabilir.

Organizasyon Çadırlarının Özellikleri

Diğer çadır tiplerine göre, organizasyon çadırları daha geniş özelliklere sahiptir. Kapı ve pencere yapılarının özel tasarlandığı gibi, kubbe yapıları da daha dekoratif ve özel imal edilmektedir. Havalandırma ve aydınlatma ihtiyaçlarında tüm detayların düşünüldüğü bu çadırlar, ısı yalıtımı sağlayan kaliteli malzemelerle üretilmektedir.


GAZEBO ÇADIRI

Gazebo çadırlar, kolay kurulumu sayesinde bir çok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir. Gazebo çadırlar, makas mekanizmaları sayesinde 1 dakikada kurulur ve bir dakikada toplanabilir özelliktedir.

Mevsim Çadır olarak bir çok gazebo çadır modeli üretmekteyiz. Birbirinden farklı ebat ve profillerle üretmiş olduğumuz gazebo çadırlar, yıllar boyu müşterilerimiz tarafından kullanılmaktadır.


ŞANTİYE ÇADIRI

Şantiyelerde, barınma ve depolama ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde giderebilecek çadır modelimizden biri olan şantiye çadırlarının kurulumu çok basit ve kolaydır. Çadırlarımız DNY 1100 Polyester Branda‘dan imal edilmektedir.

Şantiye Çadırları, aynı zamanda hayvan çadırıetkinlik çadırıprefabrik tavuk kümesiçadır yatakhanedemonte çadırbranda kapalı spor salonusoğuk iklim çadırıaskeri çadırizolasyonlu çadırgleyz hayvan çadırı ve çadır branda olarak ta kullanılmaktadır.

Şantiye çadırlarının en büyük özelliği, hızlı montaj ve demontaj yapılabilmesidir. Ayrıca demonte halde istediğiniz kadar deponuzda saklayabilir, çadırınızı yazlık veya kışlık olarak ta kullanabilirsiniz. Çadırın kurulum yapılabilmesi için, herhangi bir beton zemine ihtiyaç duyulmaz, her türlü zemine montajı yapılabilir.

Mevsim Çadır olarak, en uygun fiyatlarla ve istediğiniz her ölçüde ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız şantiye çadırı imal etmekteyiz.


HALI SAHA ÇADIRI

Halı saha çadırı, halı saha maçlarında olumsuz hava şartlarına karşı koruyucu önlem niteliğinde kullanılan temel ürünlerin başında gelmektedir. Hem izleyiciler ve hem de oyuncuların hava şartlarından olumsuz etkilenmemesi için kullanılan ürün, ergonomik yapısıyla bu amaçla farklı kullanımlar için de ideal çadırlar arasındadır.

Halı Saha Çadırının Kullanım Alanları

Kapalı halı sahaların tamamında kullanılan halı saha çadırı, farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Halı sahalar için hava şartlarına koruma sağladığı gibi, tercihen seracılık faaliyetleri ve farklı alanlarda da bu çadırların kullandığını görmek mümkündür. Kaliteli ve ergonomik yapıda olması sebebiyle, halı sahalar dışında da birçok alanda bu çadırlardan faydalanıldığı görülmektedir.

Halı Saha Çadırlarının Özellikleri

Temel özellikleri büyük tek parça halinde olan ve tüm hava şartlarına karşı sağlam yapısıyla dayanıklılık gösteren ürünlerdir. Güneş, yağmur ve kar gibi daha çok ürüne zarar verebilecek hava şartlarına karşı uzun ömürlü kullanılmasının yanında, açık alanların rüzgar almaması ve rüzgara karşıda dayanıklılık göstermesi bu çadırların önemli özellikleridir.


GÖLGELİK ÇADIR

Yaz aylarında en fazla ihtiyaç duyulan çadırlar arasındaki gölgelik çadır modelleri, güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korunmak için en özel ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Farklı kullanım alanlarıyla yaz mevsiminde birçok alan için temel ihtiyaç olan bu çadırlar, sağlam yapılarının yanı sıra dekoratif görüntüleri ile de, gölgelik ihtiyacını önemli ölçüde karşılamaktadır.

Müstakil evlerin bahçelerinde tercih edildiği gibi, cafe ve farklı yerlerde de amaca uygun bir şekilde tercih edilmektedir.

Gölgelik Çadır Kullanım Alanları

Gölgelik çadırlar güneşten korunma ihtiyacı hissedilen her yerde, çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu nedenle kullanım alanları, oldukça fazladır. Sağlam ve kaliteli malzemelerle ürettiğimiz çadırlar, güneş ışınlarına rağmen uzun süre koruma sağlayarak bahçelerde, kafelerde, kamp alanlarında ve güneşten korunmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü alanda pratik bir şekilde kullanım sunmaktadır. Yaz aylarının en olumsuz etkilerinden biri olan sinek ve böceklerden korunmak için çevresinde tül yapısıyla ayrıca koruma sağlayarak, bu tip olumsuzluklardan kolaylıkla korunma sağlar.

Gölgelik Çadırların Özellikleri

Çadırların temel özelliği adından da anlaşıldığı üzere güneş ışınlarından koruyucu etkilerinin fazla olmasıdır. Temel olarak bu amaç ile kullanılması sebebiyle, üretimleri esnasında kullanılan kumaşlarda güneş ışınlarına dayanıklı sağlam kumaşlarla yapılmaktadır.

Tül ile çevresinin kapatılmaya elverişli olması da, böcek ve sineklerden korunmak için ideal yapıdadır. Basit kurulumu ve kullanım kolaylığı sayesinde, farklı alanlarda ihtiyaç duyulduğunda rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Sağlam iskelet yapısı ve farklı kullanımlara göre çeşitli özelliklere sahip olan gölgelik çadır modelleri, alınacak ürünün özelliğine göre de dekoratif bir görüntü sunar.