Şemsiye

Denizli'de Şemsiye ve Pamukkale'de en iyi Şemsiye olarak siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli kumaşlar ile ihtiyacınıza uygun şemsiye üretimi yapmaktayız.

Şemsiye Çeşitlerimiz;

BALKON VE TERAS ŞEMSİYELERİ

Büyük şehirlerde yaşayan insanlar için evlerinin teras ve balkonları çokça vakit geçirdikleri alanlardır. Hatta son zamanlarda balkon ve terasları, evlerimizin içine gösterdiğimiz özende ve kullanıma uygun şekilde dekore etmek oldukça popüler bir hale geldi. Bu dekoratif çözümlerin şüphesiz ki önemli bir parçasını şemsiyeler oluşturmaktadır.

Mekanlarınıza uygun şekilde üretilen bir şemsiye sizin güneşli ya da yağmurlu zamanlar da dahi balkon ve teraslarınızda hoşça vakit geçirmenize yardımcı olur.  Kullanılan kumaşların kalitesi sayesinde yaz aylarında güneşin zararlı ışıklarından korunacaksınız.


RESTAURANT ŞEMSİYESİ

Restaurant şemsiyesi, işletmelerinin açık alanlarını değerlendirirken müşterilerin yağış ve güneş gibi hava şartlarından olumsuz etkilenmemeleri için kullandıkları önemli ürünlerden biridir.

Restaurantlar dışında farklı işletmeler tarafından da, restaurant şemsiyesi kullanımı tercih edilmektedir. Bu tip işletmelerinin açık alanlarını rahat bir şekilde kullanmaları için uygun özelliklere sahip olan restaurant şemsiyeleri, dekoratif yapıları ve farklı renk seçenekleri ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte üretilmektedir.

Restaurant Şemsiyesi Kullanım Alanları

Restaurant şemsiyesi adından da anlaşıldığı gibi daha çok restaurantların açık alanda kullanım ihtiyaçlarını karşılayan ürünler olsa da, cafe, çay bahçeleri, büfe çeşitli oyun işletmelerinin bahçelerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle turistik bölgelerde daha fazla tercih edilmesine rağmen, turizm bölgeleri dışında da bu şemsiyelerden yaralanmak mümkün olmaktadır.

Restaurant Şemsiyeleri Özellikleri

Kalın ve farklı hava şartlarına dayanıklı kumaş yapısı bulunan restaurant şemsiyeleri, paslanmaz sağlam direkt yapısıyla da uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Dekoratif görüntüsüne fazlaca önem verilerek ürettiğimiz şemsiyeler, turistik işletmeler için de oldukça elverişlidir. Bu ürünlerin temel özelliği, güneşin zararlı ışınlarından ve yağışlı havanın olumsuz etkilerinden işletmenin müşterilerine koruma sağlamasıdır.


TELESKOPİK ŞEMSİYE

Teleskopik şemsiyeler, kullanım kolaylığı ve bir çok avantajı bulunması sebebiyle, kafelerde, restaurantlarda ve bahçelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Dev şemsiyeler olarak bilinen teleskopik şemsiyeler, hem bulunduğu alanda geniş bir gölgelendirme sağlar hem de yağmurdan korur. Kolayca toplanabilmesi ve tekerlekli ayakları ile kolayca taşınabilmesi sebebiyle, bir çok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir.


YANDAN GÖVDELİ ŞEMSİYE

Firmamız tarafından üretilen ve hemen hemen tüm mekanlarda kullanılan, oturma alanını en geniş şekilde sizlere sunan yandan gövdeli şemsiye modellerimizi, uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.