Branda

Brandacı Ali olarak üretim ve montaj işlemleri dahil olmak üzere tüm branda çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Branda Çeşitlerimiz;

PVC - POLYESTER BRANDA

PVC Kaplı Polyester branda, %100 polyester iplikten üretilmekte ve müşteri ihtiyaçlarına göre imalatı tarafımızdan yapılmaktadır. Brandanın tamamının polyester olması sebebiyle, polyester brandalar kesinlikle su geçirmez brandalardır. Bu yüzden müşterilerimiz tarafından su geçirmez branda çeşitleri arasında en çok tercih edilen branda modelidir. Naylon branda olarak da bilinen istenilen ölçülerde imal edilebilir.  PVC Brandamızın bir diğer özelliği ise UV ışınlarına karşı dayanıklı olmasıdır. UV ışınlarına karşı dayanıklı olması, doğal aşınmaya karşı dayanıklı olup, uzun ömürlü bir branda olmasını sağlamıştır.

PVC kaplı polyester brandaların kullanım alanı oldukça geniştir. Genellikle inşaat brandaları, spor minderleri, fabrika içi bölmeler, ceset torbaları, kamyon, kamyonet, tır, hayvan barınakları ve havuz brandalarında kullanılır.


PİLSA BRANDA

Pilsa Branda, müşteriye sağlamış olduğu düşük fiyat/performans oranı ile, muadillerine göre piyasada en çok tercih edilen branda modelidir.

Pilsa Branda Özellikleri

Naylon branda olarak ta bilinen Pilsa Brandanın önde gelen özelliklerine bakacak olursak; kullanıldığı alanda malzemeyi kapatarak, malzemelerinizi olumsuz hava şartlarından, güneşten, kardan, yağmurdan ve tozdan korur. 150gr/m², 180gr/m² ve 230gr/m² olarak istenilen renk ve ölçürde üretimi yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulur. En çok kullanılan türleri ise 180 gram ve 230 gr pilsa brandadır.

 • Su geçirmezdir.
 • Leke tutmaz.
 • Mukavemeti yüksektir olup oldukça dayanıklıdır.
 • İstenilen tüm renklerde üretilir.
 • Maliyeti çok düşüktür.

KULLANIM ALANLARI

Pilsa Brandalar Dış mekan koruma amaçlı imal edilen pilsa kumaş ana kullanım yerleri branda,pazar çadırı,kurban çadırı,taşıma torbaları,konfeksiyon torbaları,pazar çantaları,inşaat önü koruma brandaları, koruma kılıflarıdır, havuz örtüleri, depo alanları, inşaat iskelesi kapatmaları, hayvan barınakları ve malzeme örtülerinde kullanılır.


PERDE BRANDA

Branda perdeler, bir perdenin yapabileceği tüm işi daha üstün performansla yapmaktadır. Branda perdeler genellikle çalışılan ortamı dışarıdan gelen soğuk havaya karşı korumak için ya da fabrikalar içerisinde ayrı bir bölme, çalışma alanı yaratmak için kullanılır.

Branda perdeler, çabuk kirlenmez, kirlendiğinde çok çabuk temizlenebilme özelliklerine sahiptir. Bu yüzden genellikle fabrikalar içerisinde sıklıkla bölme yapımlarında kullanılmaktadırlar.

Mevsim Çadır olarak, tüm branda sistemlerini istediğiniz ortamlara uygulayabiliyoruz. Oluşturulacak bölmelerde, eğer görüntünün görünmemesi isteniliyorsa, branda stor perde, eğer şeffaflık isteniyorsa, şeffaf branda perde sistemleri rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca branda perdeler, istenirse raylı, istenirse de sabit olarak üretilebilmektedir.

Branda perdeler genellikle,

 • Balkon tentesi,
 • Naylon balkon kapatma sistemleri,
 • Balkon brandası,
 • Balkon tente perde,
 • Fabrika Naylon Seperatör,
 • Dilim perde
 • Soğuk hava deposu perdesi

olarak kullanılmaktadır.


HAVUZ BRANDASI

Çocuklar için en tehlikeli alanlardan bir tanesi olan havuzlarınızı güvenli hale getirmek için tek yapmanız gereken havuz brandası kullanmaktır.

Mevsim Çadır olarak, Denizli’nin en kaliteli havuz branda sistemlerini üretmekteyiz. Üretmiş olduğumuz havuz brandaları, son derece dayanıklıdır. Havuz brandası sayesinde havuzunuz dış etkenlerden maksimum şekilde korunmaktadır. Ayrıca havuzuzun içerisine düşecek canlı için güvenli bir alan oluşturmaktadır. Bu yüzden havuzu olan bina sahipleri genellikler havuzunu temiz ve güvenli tutmak için, havuz brandası kullanmaktadırlar.


FORKLIFT BRANDASI

Havaların soğumasıyla, açık havalarda kullanılan forkliftler uygunsuz hava şartlarından bir hayli etkilenmektedirler. Mevsim Çadır olarak, forkliftleri olumsuz hava koşullarından korumak için yağmur ve rüzgar geçirmez forklift brandası ile kaplamaktayız.


OTOMOBİL BRANDASI

Arabanızı güneşin ve doğanın zararlı etkilerinden koruyan branda üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz otomobil brandaları, araba çadırı, otomobil çadırı, otomobil kılıfı, araç örtüsü ve oto branda olarak anılmaktadır.

Üretmiş olduğumuz oto brandaları her marka ve model araç için ayrı ayrı üretilmektedir.


SPOR TESİSİ ÜST BRANDA KAPLAMA

Spor tesisi branda kaplama ile her türlü spor tesisinin kapalı hale getirilerek hem tesisin hem de salon içerisinde aktivite yapacakların, olumsuz hava koşullarından etkilenmesinin önüne geçmek mümkündür. Genel yapısı itibariyle olumsuz hava koşullarına gösterdiği direnç ile sağlam yapıda olan spor tesisi brandaları, ergonomik yapısının yanında dekoratif görüntüsüyle de kullanıldığı alanlarda güzel bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Spor Tesisi Branda Kaplama Kullanımı

Salonun korunmasının yanı sıra salon içerisinde daha kolay spor yapılabilmesini sağlayan hizmetlerden birin olan spor salonu branda kaplama işleri, spor tesisinin daha kullanışlı hale gelmesini sağlamaktadır.

Tüm spor tesisleri için özel üretilen brandaların yanı sıra, bu brandaların uygulama teknikleriyle açık yüzme havuzlarının kapalı alana çevrilmesi, futbol, basketbol ve voleybol gibi farklı sporların yapılacağı alanların kapatılarak hem sporcunun hem de alanın hava şartlarının olumsuz etkilerinden korunması amacıyla kullanılmaktadır.


GÖLGELİK BRANDA

Gölgelik brandalarımız hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.